Sofa, svensk moderne, 1940 - århundrede.

4426453. Sofa, svensk moderne, 1940 - århundrede.

Sofaen er en sovesofa.
Højde: ca. 70 cm
Sædehøjde: ca. 47 cm
ca. 209 x 76 cm.

Normalt slitage giver sofaen et godt helhedsindtryk.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sofaen er en sovesofa.
Højde: ca. 70 cm
Sædehøjde: ca. 47 cm
ca. 209 x 76 cm.

Antal besøg: 866