PIEDESTAL, med marmorplade, midten af det 20. århundrede.

442634. PIEDESTAL, med marmorplade, midten af det 20. århundrede.

Højde 66,5 cm.

Knap bemærket Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 66,5 cm.

Knap bemærket Brugsslitage.

Antal besøg: 3.542