RAGNAR LINDEN. GRAFISK ARK, signeret & dateret på tryk.

4426129. RAGNAR LINDEN. GRAFISK ARK, signeret & dateret på tryk.

Rammemål: 35,5 x 47,5 cm.
Billeddimensioner: 27 x 38 cm.

Gulnet pap. Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål: 35,5 x 47,5 cm.

Antal besøg: 203