BORDLAMPE, hvid marmor, sidste halvdel af det 20. århundrede.

442603. BORDLAMPE, hvid marmor, sidste halvdel af det 20. århundrede.

Bordlampe med kraftig hvid marmorfod, højde 64 cm, råhvid oval skærm, diameter 54 cm, forniklet stang med lampeholder i poleret stål, formentlig italiensk design.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 855