ARNOLD "NOLLE" SVENSSON. olie på lærred, „Simrishamnskust II“.

4426029. ARNOLD "NOLLE" SVENSSON. olie på lærred, „Simrishamnskust II“.

Signeret Nolle og dateret 1997.
Rammemål 30x38cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Arnold "Nolle" Svensson (1915–2008)

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 30x38cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Antal besøg: 698