HANS AGNE JAKOBSSON. VÆGLAMPE, messing med lyserøde frynser.

442599. HANS AGNE JAKOBSSON. VÆGLAMPE, messing med lyserøde frynser.

Stel af messing, pink trådfrynser, hvidt gitter, diameter 16,5 cm.

Brugsslitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindre ridser.

Antal besøg: 7.150