EINAR EMLAND. „HAV OG KLIPPER“.

4425479. EINAR EMLAND. „HAV OG KLIPPER“.

Olie på lærred, signeret, a tergo med titlen, 38x46 cm. Rammemål ca. 41x49 cm.

Crackelyr.

Kunstner/designer

Einar Emland (1916–1994)

Få foretaget en gratis vurdering!

Crackelyr.

Kunstner/designer

Einar Emland (1916–1994)

Antal besøg: 244