LÆNESTOLE, 4 stk., træ/læder, „Diö“, Gemla.

4425334. LÆNESTOLE, 4 stk., træ/læder, „Diö“, Gemla.

Højde ca. 80 cm.
Sædehøjde ca. 44 cm.
Dybde ca. 38 cm.
Bredde ca. 45 cm.

Brugsslitage samt ridser, pletter, slid på armlæn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 80 cm.
Sædehøjde ca. 44 cm.
Dybde ca. 38 cm.
Bredde ca. 45 cm.

Antal besøg: 291