SERVERINGSVOGN, metal og spejlglas.

4425287. SERVERINGSVOGN, metal og spejlglas.

Højde 75 cm, længde 85 cm. bredde 46,5 cm.

Brugsslitage, ridser og slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser og slid.

Antal besøg: 155