CARL ELDING. Sommerblomster, olie på panel, signeret Elding.

4425208. CARL ELDING. Sommerblomster, olie på panel, signeret Elding.

Rammestørrelse 54 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammestørrelse 54 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 245