JØRGEN ROED. Olie på lærred.

JØRGEN ROED. Olie på lærred.
442516. JØRGEN ROED. Olie på lærred.

Landskab med ruin. Monogram signeret JR 16x24 cm.

Slitage. Noget løst i rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage. Noget løst i rammen.

Antal besøg: 1.452