MÅRTEN ANDERSSON. "Selkroken", litografi, signeret og nummereret 57/360.

442513. MÅRTEN ANDERSSON. "Selkroken", litografi, signeret og nummereret 57/360.

116 x 118 cm.

Fugtskader på bagsiden af beskyttelsestavlen. Det grafiske ark er ikke beskadiget af fugt, men har nogle folder fra det ene hjørne og op på siden.

Kunstner/designer

Mårten Andersson (1934–2017)

Få foretaget en gratis vurdering!

116 x 118 cm.

Kunstner/designer

Mårten Andersson (1934–2017)

Antal besøg: 9.467