FEIERSTEIN, MITCH. PLANET PONZI, 1. UDGAVE, SIGNERET.

4425076. FEIERSTEIN, MITCH. PLANET PONZI, 1. UDGAVE, SIGNERET.

Feierstein, Mitch. Planet Ponzi: Hvordan politikere og bankfolk stjal din fremtid, London: Bantam Press, 2012. 1. udgave. Signeret, indskrevet og dateret af forfatteren til titelsiden. Indbundet, sorte tavler med forgyldte bogstaver på ryggen. Original støvkappe.

Næsten fint. Støvkappe med let slid, især på de øverste kanter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 166