Reol, 3 sektioner, jacaranda, Farsö Möbel-fabrik, Danmark.

4424701. Reol, 3 sektioner, jacaranda, Farsö Möbel-fabrik, Danmark.

Mærket „Farsø Møbel-fabrik, fremstillet i Danmark“.
Tilbagetrukket elektricitet til musikafspillere. Et plastik LP stativ.

Højde ca. 176 cm
Bredde pr. hylde ca. 100 cm stk
Dybde ca. 45 cm

Betingelse for brug. Overflade snavs. Finérslid, ridser, mærker. Solbleget. Tre små løse hylder og en stor løs hylde. Elektrificer ikke gennemgangen. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 176 cm
Dybde ca. 45 cm

Antal besøg: 429