JORGEN KASTHOLM UND PREBEN FABRICIUS. TO TULIPSTOLE FK6725.
442413. JORGEN KASTHOLM UND PREBEN FABRICIUS. TO TULIPSTOLE FK6725.
Design: Jørgen Kastholm og Preben Fabricius 1969 Producent: Kill Model: FK6725 Stel af matforkromet stål, drejelig. Skal beklædt med sort læder.
sædehøjde ca. 47 cm total højde ca. 109 cm.
Brugt. Læderbetræk med overfladiske brugsspor, små ridser og stedvis let falmet, små brugsspor.