Foldebord, Alrot, 19. århundrede.

4424061. Foldebord, Alrot, 19. århundrede.

Skivefineret med rod, sort fod.
Højde 72 cm
Bordplade ca. 88x89 cm.

Aldersslitage, slid, revner, forstærkninger/færdiggørelser/slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 72 cm
Bordplade ca. 88x89 cm.

Antal besøg: 434