To trætrug, første halvdel af det 20. århundrede.

4424046. To trætrug, første halvdel af det 20. århundrede.

Dimensioner: 23x63x34 cm og 29x63x37,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 473