DESIRES, et par, teaktræ, 1960'erne/70'erne.

442384. DESIRES, et par, teaktræ, 1960'erne/70'erne.

3 skuffer, Længde 82 cm, Bredde 40 cm, Højde 71 cm 4 skuffer, Længde 75 cm, Bredde 37 cm, Højde 85 cm.

Fremstår med mindre brugsspor, mærker og ridser.
Nøgle medfølger til begge bureauer.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 781