BORDPLADE, „Nordic“, IKEA.

BORDPLADE, „Nordic“, IKEA.
4423728. BORDPLADE, „Nordic“, IKEA.

Med kasser. Birk. Højde 74, bredde 80, længde 26+64+64 cm, totalt udfoldet 154 cm.

Brugsslitage. Ridser, mærker og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 359