SIDEBORD, Louis XVI-stil, 20. århundrede.

4423726. SIDEBORD, Louis XVI-stil, 20. århundrede.

Fineret i mahogni, intarsia, messinggitterkant, 3 skuffer, højde ca. 80, 49 x 35 cm.

Mindre mærker vises.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre mærker vises.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 338