OLLE KÅKS. Serigrafi, signeret.

4423716. OLLE KÅKS. Serigrafi, signeret.

O. Kaunks/JP-skærm. 102 x 71 cm. Rammemål 105 x 75 cm.

Klistret op. Skader. Ridser og mærker.

Kunstner/designer

Olle Kåks (1941–2003)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Olle Kåks (1941–2003)

Antal besøg: 148