KYSTER, 2 stk., 1800/2000 årh.

442366. KYSTER, 2 stk., 1800/2000 årh.

Længde 85 cm Bredde 54 cm Højde 37 cm, Længde 78 cm Bredde 51 cm Højde 34 cm.

Den ene mere slid, den anden slid og Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 505