4423635. RØRKIKKERT, Swarovski AT 80, med stativ.
Kikkert, Habicht AT80, længde ca. 42 cm, højde ca. 11 cm.
Stativ, Sirui VA-5, R-1004, Højde inkl. hoved omkring 55-134 cm.
Med taske til stativ og original karton til kikkert.
Overfladeslitage, gnidning, overfladesnavs. Mindre ridser på linsen. Ikke gennemgået, der gives ingen funktionel garanti.
Beslag til at hæve stangen til hovedet mangler.