JOSEP BAQUÉS. „Imaginært stilleben“.

4423430. JOSEP BAQUÉS. „Imaginært stilleben“.

Olie på brædder.
Signeret. På bagsiden, underskrevet, med titlen „Imaginary Still Life“ og placeret i Premià de Dalt, Barcelona.
40,5x32,5 cm.

I god stand. Træramme, med små fejl.

Nej, betales af sælger

Kunstner/designer

Josep Baqués (Født 1931)

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på brædder.
40,5x32,5 cm.

Nej, betales af sælger

Kunstner/designer

Josep Baqués (Født 1931)

Antal besøg: 238