SPANISH SCHOOL, 1970. Karakterer.

4423427. SPANISH SCHOOL, 1970. Karakterer.

Olie på brædder.
Signeret „J.M.„og dateret 1970. På bagsiden, signeret og dateret.
33,5x36 cm.

I god stand. Træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på brædder.
33,5x36 cm.

I god stand. Træramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 224