Sæt i messing og malm, 5 dele heraf 2 par.

442332. Sæt i messing og malm, 5 dele heraf 2 par.

Messingpæl på sekskantet fod Bakke og fod med amor dekoration, højde 25 cm Et par malm lysestager, højde 22 cm Et par messing lysestager, højde 17 cm, stemplet Hedlund & Co Eskilstuna 12.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.322