TRÆKASSE, håndvæv, dateret 1836.

4423177. TRÆKASSE, håndvæv, dateret 1836.

Med beslag og håndtag lavet af smedning.
Længde 60, bredde 42, højde 25.

Slid, ridser, mærker, tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 277