SKÆNK, gustaviansk stil.

SKÆNK, gustaviansk stil.
4423159. SKÆNK, gustaviansk stil.

højde 81 cm, bredde 160 cm, dybde 41 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mærker, ridser.

Antal besøg: 779