SKAB, gustaviansk stil.

SKAB, gustaviansk stil.
4423149. SKAB, gustaviansk stil.

Højde 176 cm, bredde 104 cm, dybde 43 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser, indvendig kasse revet, tapet. Nøgle mangler, skab ulåst.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 688