BERT-JOHNNY NILSSON. LITOGRAFIER 2 stk., signeret og nummereret.

4422769. BERT-JOHNNY NILSSON. LITOGRAFIER 2 stk., signeret og nummereret.

karmmål 52x38 cm, glaseret.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Bert-Johnny Nilsson (1934–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

karmmål 52x38 cm, glaseret.

Kunstner/designer

Antal besøg: 177