To træspejle, 20. århundrede.

To træspejle, 20. århundrede.
4422632. To træspejle, 20. århundrede.

Rektangulært spejl i fyrretræ med rotting, ca. 132x84 cm.

Ovalt spejl med ramme lavet af malet træ, ca. 85x58 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter. Det ovale spejl har en revne såvel som mangler suspension.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 162