VÆGPENDUL, begyndelsen af det 20. århundrede.

442226. VÆGPENDUL, begyndelsen af det 20. århundrede.

Egetræ. Bronseret kam. Udskåret indretning. Dateret 1909. Pendel og to lod medfølger. Højde ca 65 cm.

Ikke funktionstestet. Have på.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 450