Kommode af skuffer, 4 - stille, 1800 - tal.

4422237. Kommode af skuffer, 4 - stille, 1800 - tal.

Højde: ca. 95 cm
ca. 105 x 48 cm.

Brugsslitage, delvis senere malet, mangler håndtag på to beslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: ca. 95 cm
ca. 105 x 48 cm.

Antal besøg: 302