Spisebord, teak, forkromede ben, 20. årh.

4422082. Spisebord, teak, forkromede ben, 20. årh.

Buede kanter.
Længde ca. 130 cm. Dybde 75 cm. Højde ca. 73 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.
Rust på bordbenene.

Få foretaget en gratis vurdering!

Buede kanter.

Brugsslitage, ridser, mærker.
Rust på bordbenene.

Antal besøg: 276