SIDEBORD, Seffle Möbelfabrik, 1960'er.

4422074. SIDEBORD, Seffle Möbelfabrik, 1960'er.

Oval skive fineret med mahogni. Mærket. Længde 70, bredde 50, højde ca. 58 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 431