SLINGLÅSARME, TRE ORIENTALSKE, 1800-tal.

4422003. SLINGLÅSARME, TRE ORIENTALSKE, 1800-tal.

Revolverlængde ca. 55 cm
Riffel 2 stk længde ca. 160 cm.

Mekanisme revolver inkluderet løst
Dele mangler
Rustfjernelse, mærker, aldersslitage
Ikke fuldt gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Revolverlængde ca. 55 cm

Dele mangler
Ikke fuldt gennemgået.

Antal besøg: 1.052