ROBOT PLÆNEKLIPPER, Solo, Robolinho, AL-KO.

4421812. ROBOT PLÆNEKLIPPER, Solo, Robolinho, AL-KO.

Med original kasse og ledninger.
Kassedimensioner 79x36x59 cm
Længde plæneklipper ca. 62 cm.

Brugsslitage. Ikke fuldt gennemgået, ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti. Lås med pinkode, kode mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kassedimensioner 79x36x59 cm

Antal besøg: 502