RELIEFBORD, birk, bøjet træ.

RELIEFBORD, birk, bøjet træ.
4421713. RELIEFBORD, birk, bøjet træ.

Højde ca. 59,5 cm.
Bredde ca. 35 cm.
Længde ca. 55 cm.

Aldersslitage samt ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 59,5 cm.
Bredde ca. 35 cm.
Længde ca. 55 cm.

Aldersslitage samt ridser.

Antal besøg: 479