KUFFERT, „Skymaster Universal“, USA, læder.

4421163. KUFFERT, „Skymaster Universal“, USA, læder.

60x47x20cm.

Brugsslitage, pletter. Begge låse fungerer, nøglen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

60x47x20cm.

Antal besøg: 326