HELMUTH WICKSTRÖM. Akvarel, Archipelago, Signeret.

4420635. HELMUTH WICKSTRÖM. Akvarel, Archipelago, Signeret.

Med ramme ca. 48x60
billedmotiv ca. 27x40 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen., gnidt på rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med ramme ca. 48x60
billedmotiv ca. 27x40 cm.

Antal besøg: 240