NATBORD, 20. århundrede.

NATBORD, 20. århundrede.
4420423. NATBORD, 20. århundrede.

Højde ca. 68 cm.
Ca. 46x39 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 68 cm.
Ca. 46x39 cm.

Antal besøg: 195