LÆNESTOL, Eric Merthen, IRE, Skillingaryd. 1960'erne.

442026. LÆNESTOL, Eric Merthen, IRE, Skillingaryd. 1960'erne.

Egetræ. Sadelslebet af flettede læderremme. Bakke mærket.

Brugsslitage, fjermærker uden polstring. Mangler læderspænderne bag ryglænet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.284