BIRGIT KRAFFT-WAESTERBERG. (Västervik)) Olie på panel, „Juletid“, signeret, 1977.

4420141. BIRGIT KRAFFT-WAESTERBERG. (Västervik)) Olie på panel, „Juletid“, signeret, 1977.

42 x 34 cm.

Mindre slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

42 x 34 cm.

Mindre slid.

Antal besøg: 462