PLADESPILLER. Sonab 85 S, 1970'erne.

4420096. PLADESPILLER. Sonab 85 S, 1970'erne.

Svensk-japansk halvautomatisk pladespiller med remdrev fra Sonab, model „85 S“, med Shure pickup-nål.
Bredde 44 cm, dybde 38 cm, højde ca. 17 cm.

Brugsslitage. Hætte med ridser. Ikke funktionstestet, der gives ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 496