MÖSMARKKE, sk, „Länsmannakvist“.

4419982. MÖSMARKKE, sk, „Länsmannakvist“.

Fjärdingsmen og Länsman bar „Länsmannakvist“ i hætten og på kraven.
Den er forgyldt.
Ca. 37x22mm.

Brugsslitage. Brækket spænde.

Få foretaget en gratis vurdering!

Den er forgyldt.
Ca. 37x22mm.

Brugsslitage. Brækket spænde.

Antal besøg: 210