HARMONICA, The Bandmaster De Luxe, Chromatic, Tyskland.

4419729. HARMONICA, The Bandmaster De Luxe, Chromatic, Tyskland.

I original emballage.

Længde mundspil ca. 13 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter. Knæk.

Få foretaget en gratis vurdering!

I original emballage.

Længde mundspil ca. 13 cm.

Antal besøg: 205