GRYDER OG BAR, kobber, 6 stk., 19.-20. århundrede.

441972. GRYDER OG BAR, kobber, 6 stk., 19.-20. århundrede.

4 gryder, heraf 3 med låg, kaffekedel og kar med vandhane.

Brugs- og aldersslitage Buler og misfarvninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.196