Spisebord, fineret i mahogni, 19. århundrede.

4419719. Spisebord, fineret i mahogni, 19. århundrede.

Ben med karruseller, højde ca. 76, diameter 155 cm
2 senere diske med en bredde på 60 cm
2 senere diske a 119 cm
1 støtteben inkluderet.

Slid, mærker/ridser, pletter
1 løst ben med beskadiget skjold.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 senere diske a 119 cm
1 støtteben inkluderet.

Slid, mærker/ridser, pletter

Antal besøg: 630