4419688. EN EGETRÆSREOL.
4419688. EN EGETRÆSREOL.
Venstre side har to aftagelige hylder. Højre side har en åben hylde med to små enkeltskuffer nedenunder med udskåret dekoration på hver side, og et enkelt skab også med udskåret dekoration foran. Højde 86cm, bredde 94cm, dybde 27cm.
Aftagelige hylder er bøjede. Har brug for rene, generelle mærker, ridser og skrammer. Se online billeder.