VALENTIN WIRF. Farvetræsnit, signeret, dateret -54, 6/24.

4419640. VALENTIN WIRF. Farvetræsnit, signeret, dateret -54, 6/24.

Ramme ca. 29 x 21 cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme ca. 29 x 21 cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 255